Praguest

The best of Prague

SCROLL

nightlife in Prague
Discover the hottest clubs, casinos, bars, brew pubs, music venues, discos and lounges in Prague by night.
SPORT IN PRAGUE
Get information about Prague´s sports, wellness and fitness centres, ice rinks, golf, swimming pools or tennis courts.
PRAGUE PARKS and GARDENS
Enjoy the tranquillity and beauty of Prague´s finest gardens and parks. Explore a botanical garden or a zoo.
PRAGUE RESTAURANTS
Explore the best choice of restaurants in Prague from international culinary delights to traditional Czech flavours.
PRAGUE CULTURE
Experience the city´s eclectic arts and cultural scene! Find an overview of opera, theatres, cinemas, museums.
Booking in Prague
Book hotels in Prague on the most comprehensive accommodation site. Get the best deal and read reviews.
Prague for kids
Find a guide covering child friendly events, attractions, fun and sport centres or play areas for toddlers.
Prague Transport
Prague public transport, fares, travel and security tips, sightseeing tours, and airport transportation options.
PRAGUE PRACTICAL INFO
Read helpful tips and practical travel information on health services, banks, police, post offices, safety.
PRAGUE EVENTS
Find events in Prague - arts, theatre, concerts, festivals, nightlife. Events calendar and things to do in Prague!
OUTSIDE PRAGUE
Best 7 places outside Prague! View a list of essential Czech republic destinations and things to do, day trips.
PRAGUE MONUMENTS
Discover Prague´s most famous landmarks! Find the descriptions of monuments, opening hours and fees.
Podstatou víkendu je odpočinek. Dlouhý oběd formou neomezené konzumace skvělých pokrmů v kruhu blízkých přátel nebo rodiny je jedním z nejpříjemnějších způsobů, jak se uvolnit po pracovním týdnu. Vybrali jsme pro vás některá z nejlepších míst pro víkendový brunch v Praze. Vyberte si kteroukoliv ze zmíněných restaurací – všechny stojí za návštěvu.

7
Hotel The Mark, ve kterém sídlí vyhlášená restaurace Le Grill, nabízí přepychový interiér, stylově zařízené pokoje a jednu z nejkrásnějších zahrad v Praze. Personál zde věnuje velké úsilí  tomu, aby hosté dostali služby na té nejvyšší úrovni. Restaurace Le Grill je pověstná prvotřídní mezinárodní a českou kuchyní tvořenou z kvalitních čerstvých surovin. Pravidelně obsazuje přední příčky v odborných testech renomovaných průvodců právě pro své propracované menu a lahodné pokrmy. Jedinečný kulinářský zážitek si můžete vychutnat během nedělního brunche, který zahrnuje například vynikající domácí paštiku se švestkovým želé, hovězí pupek z místní farmy nebo kukuřičnou polévku s chorizem. Můžete se těšit na tříchodové menu podle vašeho výběru, neomezenou konzumaci pokrmů ze studeného i teplého bufetu a vybraných nápojů. Cena této nabídky je 790 Kč. Objevíte  zde  zážitkovou gastronomie ve té nejlepší podobě!
 • legrill1
 • legrill11
 • legrill3
 • legrill4
Restaurace Mlýnec je trvale hodnocena laickou i odbornou veřejností  jako jedna z nejlepších restaurací v Praze. Vynikající kuchyně, dokonalý servis a elegance prostředí jsou jádrem úspěchu tohoto podniku, který se nachází na romantickém místě přímo u řeky Vltavy. Ponořte se do sofistikované atmosféry a vychutnejte si místní lahůdky jako jsou telecí tatarák s domácí majonézou a lanýžovým olejem, pečené jehněčí koleno s rozmarýnovou omáčkou nebo grilovaný candát. Nechte si také místo na jeden z lahodných dezertů, například malinový Bakewell Tart, domácí tiramisu nebo delikátní kaštanový cheesecake. Předkrmy, hlavní jídla a deserty jsou pohodlně servírovány přímo ke stolu, takže nemusíte stát ve frontě u bufetových stolů. Pokud vyrazíte na roast i s dětmi, oceníte dětský koutek s hlídáním. Roast je podáván každou sobotu a neděli, od 11.30 do 15.00, za cenu 890 Kč. V ceně roastu je zahrnuta neomezená konzumace nealkoholických nápojů, vybraných vín, sektu a čerstvého pomerančového džusu. Za vyzkoušení stojí i A La Carte a degustační menu. Během letních měsíců je k dispozici venkovní posezení na terase, které nabízí jedinečný výhled na Malou stranu a Pražský hrad. Mlýnec je skutečným klenotem pražské kulinářské scény!
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
Restaurace Avantgarde, která se nachází v Praze 6 jen pár metrů od zastávky metra, je skvělou volbou pro bufetový brunch. V moderním, elegantním a svěžím interiéru si můžete vychutnat výborné pokrmy, od grilovaného masa přes čerstvé plody moře a ryby po různé saláty. Nenechte si ujít různé speciality především ze sezónních surovin a širokou nabídku čerstvých dezertů vynikající chuti! Brunch menu se často mění a dává tak návštěvníkům možnost zažít pokaždé novou gastronomickou zkušenost. Během brunch je dětem k dispozici samostatný dětský koutek s  hlídáním a hračkami. Vedle nekuřáckého prostředí nabízí restaurace dětem také zajímavý program, například kuchařské dílny, vyrábění obrovských bublin nebo tvůrčích výrobků. I když jsou sobotní brunch velmi populární u rodin s dětmi, nemusíte se obávat přílišného hluku a zmatku. Avantgarde organizuje brunch v nedělní! Ceny jsou přátelské (dospělí – 690 Kč) a děti do pěti let mají jídlo zdarma. Rozmanité menu a pečlivě připravené pokrmy z těch nejkvalitnějších surovin jsou zárukou, že budete z Avantgarde odcházet nadšeni.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
V samém srdci Starého města jen kousek od Staroměstského náměstí je umístěn proslulý podnik Buddha-bar Prague. Ohromí vás zde úchvatný interiér, přepychové prostředí a především skvělé jídlo. Nedělní brunch je beze sporu jedním z nejelegantnějších bufetových brunch v Praze. Na rozdíl od ostatních restaurací, brunch menu obsahuje bohatou nabídku tradičních snídaňových pokrmů včetně oblíbených míchaných vajíček, pečených klobásek, omelet nebo křupavé anglické slaniny. Opravdoví milovníci sushi ocení čerstvé, jednoduché a vynikající maki sushi, které je připraveno z mimořádně kvalitní rýže. Brunch menu zahrnuje také hovězí hamburger, grilovaného lososa, šťavnatá grilovaná žebra nebo klasické žluté kuřecí kari. Kromě toho, že je restaurace během brunch (každou neděli od 12 do 16) vybavena dětským koutkem, nabízí také služby animátorů a DJ. Buddha-bar Prague se může pochlubit skvělým jídlem ve fascinujícím interiéru!
 • buddha-bar-prague1
 • buddha-bar-prague2
 • buddha-bar-prague3
 • buddha-bar-prague4
Každou neděli pořádá restaurace Žofín garden tradiční rodinné brunche formou bufetu. Webové stránky restaurace lákají návštěvníky na “nezapomenutelnou atmosféru možná nejzábavnějšího a nejoblíbenějšího rodinného brunche ve městě”. Je třeba uznat, že to není jen klasický marketingový slogan. Žofín garden je úžasná dětem přátelská restaurace, ve které nemusíte dělat kompromisy v jídle a atmosféře jen proto, že zde mají koutek a dětské menu. Příjemný personál, rozsáhlý bufet slaných i sladkých pokrmů, záviděníhodná poloha a zábavný program pro děti získávají této restauraci zaslouženou popularitu. Poloha přímo na Slovanském ostrově umožňuje rodinám s dětmi využít také dětského hřiště nebo miniaturní vláček pro děti a spálit tak získanou energii. Jídlo si užijete v klidu i díky velkému dětskému koutku s kvalifikovaným personálem. Mezinárodně laděné brunch menu zahrnuje čerstvé grilované maso, vepřová žebírka, marinovaného lososa nebo tradiční českou svíčkovou. Součástí bufetu jsou také saláty Caesar a Caprese, chřestový quiche nebo variace sýrů s domácí marmeládou. Děti budou nadšené z čokoládové fontány s ovocem a vynikajících palačinek. V ceně 695 Kč je obsažen bezedný bufet, neomezená konzumace Bohemia sektu, nealkoholických nápojů, kávy a čaje.
 • 12
 • 13
 • 14
 • 15
Zapomněli jsme na vaši oblíbenou brunch restauraci? Dejte nám vědět v komentářích pod článkem.

Restaurants in Prague