Praguest

The best of Prague

SCROLL

nightlife in Prague
Discover the hottest clubs, casinos, bars, brew pubs, music venues, discos and lounges in Prague by night.
SPORT IN PRAGUE
Get information about Prague´s sports, wellness and fitness centres, ice rinks, golf, swimming pools or tennis courts.
PRAGUE PARKS and GARDENS
Enjoy the tranquillity and beauty of Prague´s finest gardens and parks. Explore a botanical garden or a zoo.
PRAGUE RESTAURANTS
Explore the best choice of restaurants in Prague from international culinary delights to traditional Czech flavours.
PRAGUE CULTURE
Experience the city´s eclectic arts and cultural scene! Find an overview of opera, theatres, cinemas, museums.
Booking in Prague
Book hotels in Prague on the most comprehensive accommodation site. Get the best deal and read reviews.
Prague for kids
Find a guide covering child friendly events, attractions, fun and sport centres or play areas for toddlers.
Prague Transport
Prague public transport, fares, travel and security tips, sightseeing tours, and airport transportation options.
PRAGUE PRACTICAL INFO
Read helpful tips and practical travel information on health services, banks, police, post offices, safety.
PRAGUE EVENTS
Find events in Prague - arts, theatre, concerts, festivals, nightlife. Events calendar and things to do in Prague!
OUTSIDE PRAGUE
Best 7 places outside Prague! View a list of essential Czech republic destinations and things to do, day trips.
PRAGUE MONUMENTS
Discover Prague´s most famous landmarks! Find the descriptions of monuments, opening hours and fees.
Záleží na každém detailu.

Ti, kdo preferují osobní přístup, milé přijetí a přátelské zaměstnance butikových hotelů a současně chtějí mít potřebný rozsah a úroveň služeb, jaké poskytují velké kongresové hotely, pro ty je hotel Sheraton Prague Charles Square tou správnou volbou.

Hotel Sheraton Prague Charles Square
Hotel je ideální svojí polohou v centru města poblíž Václavského a Staroměstského náměstí a dalších historických památek, se snadnou dostupností prakticky kamkoliv (dálnice D1, Letiště Václava Havla) a také profesionálním přístupem zaměstnanců. Ti vědí, že právě v detailech se pozná úroveň služeb. Jedná se o hotel butikového typu , v němž se snoubí historie s modernou a který disponuje 160 pohodlnými pokoji včetně 38 apartmánů. Jsou skvěle vybavené, mezi jiným například Sheraton Sweet Sleeper Bed®, bezdrátovým vysokorychlostním připojením k internetu zdarma a velkým pracovním prostorem.

Sheraton Prague Club Duplex Suite
Hotel se pyšní prostornou terasou v 8. patře s výhledem na úchvatné panorama Pražského hradu a Petřína. To je mimořádně přitažlivé při jarním či letním západu slunce, během něhož můžete relaxovat a vychutnávat lahodné koktejly.

Sheraton Prague High8 terrace
V přízemí hotelu se nachází vysoce variabilní konferenční zázemí: pět zasedacích místností různých velikostí včetně dvou nových, Memory a Belong, které jsou návštěvníkům k dispozici od dubna 2015. Ta největší, Energy, pojme až 160 lidí a její hlavní výhodu je velké množství denního světla. Konferenční prostory jsou vhodné především pro konání různých obchodních akcí jako jsou konference, semináře, školení, ale také soukromá jednání a večírky. Nejmodernější audiovizuální technika, vysokorychlostní internet a pozorná obsluha jsou samozřejmostí, stejně tak jako „social hub“ [email protected]℠ experienced with Microsoft® poblíž recepce přístupný 24 hodin sedm dní v týdnu.

Sheraton Prague Meeting Room
Hotel klade důraz na komunikaci a to nejen mezi personálem a hosty, ale i mezi hosty samotnými, kteří dnes nemají chuť se uzavírat do svých pokojů, ale chtějí se poznávat s dalšími lidmi. V Diamonds Baru s blýskavým dekorem se hoteloví hosté mohou potkávat s Pražany, kteří sem rádi ve vybrané dny zajdou na ochutnávku světových vín v rámci Sheraton Social Hour. Je to skvělé místo pro setkávání s přáteli nebo pro odpočinek a pobavení se s kolegy po práci. VIP klienti, platinoví členové věrnostního programu Starwood Preferred Guest (SPG) mají navíc přístup do Club Lounge s občerstvením zdarma po celý den.

Sheraton Prague Diamonds bar3
Věrnostní program SPG pomáhá udržovat profesionální přístup v celé skupině Starwood Hotels & Resorts Worldwide. Síť čítá více než 1200 hotelů ve 100 zemích po celém světě operujícími pod devíti značkami St Regis, The Luxury Collection, W Hotels, Westin, Le Méridien, Four Points, Aloft, Element a samozřejmě Sheraton. Program, který má tři úrovně, Starwood Preferred Guest, umožňuje členům sbírat a uplatňovat body za pobyt a následně využívat nadstandardní služby v hotelech v síti Starwood Hotels and Resorts.

Každý host, který je v programu zaregistrován, je díky tomu snadno rozpoznatelný ve všech hotelech sítě Starwood se všemi jeho preferencemi a zvláštními požadavky a personál jim tak může připravit nezapomenutelný zážitek. Všichni v hotelu, od portýra po manažery vědí, že stačí maličkost, aby byl host potěšen.

Sheraton Prague Restaurant2
Na hotelu je také sympatický ekologický přístup a důraz na zdravý životní styl v rámci programu Make a Green Choice. Od pokojového servisu – můžete jej odmítnout – přes balíček udržitelných služeb v konferenčním centru, až po osobní tréninkový program ve fitness centru spojený se zdravou stravou v restauraci Brasserie Délice. Kdo myslí na životní prostředí a chce zdravě žít, má o mnoho důvodů více zvolit „zelenou“ a vybrat si k pobytu v Praze právě Sheraton.

Klára Smolová

         
  Hotel Sheraton Prague Charles Square logoHotel Sheraton Prague Charles Square
Žitná 8, 120 00 Praha 2
TEL.: +420 225 999 999

Email:
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Web: www.sheratonprague.com

FacebookTwitterinstagram
 
 
         

Restaurants in Prague